iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Owner
et: Omanik

en: Other
et: Muu

en: Notifications
et: Teated
