iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Created
eu: Sortua

en: Owner
eu: Jabea

en: Other
eu: Bestea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: notifications
eu: jakinarazpenak
