iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Other
fi: Muu

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: notifications
fi: ilmoitukset
