iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha
