iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Other
is: Annað

en: notifications
is: fráboðanir
