iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Settings
fr: Paramètres

en: Created
fr: Créé

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Other
fr: Autre

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
fr: Le module %module a accordé l'autorisation %permission aux utilisateurs authentifiés.
