iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Created
gl: Creado

en: Owner
gl: Propietario

en: Other
gl: Outro
