iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Other
gu: અન્ય
