iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Owner
he: בעלים

en: Other
he: אחר

en: Notifications
he: הודעות

en: notifications
he: התראות
