iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य
