iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Notifications
hr: Obavijesti
