iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Other
hu: Egyéb

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Notification
hu: Értesítés

en: notification
hu: értesítés

en: notifications
hu: értesítések
