iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր
