iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Owner
id: Pemilik

en: Other
id: Lainnya

en: Notifications
id: Notifikasi
