iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi
