iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Created
it: Creato

en: Owner
it: Proprietario

en: Other
it: Altro

en: Notifications
it: Notifiche

en: Notification
it: Notifica
