iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Owner
ja: 所有者

en: Other
ja: その他

en: UID
ja: ユーザーID

en: Notifications
ja: 通知

en: Notification
ja: 通知

en: notifications
ja: 通知
