iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Other
jv: Liyané
