iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Other
ka: სხვა
