iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа
