iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
