iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
