iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Other
ku: هیتر
