iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Other
lt: Kiti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: notifications
lt: pranešimai
