iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Other
lv: Citi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Notification
lv: Paziņojums

en: notifications
lv: notifikācijas
