iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн
