iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक
