iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Other
my: အခြား
