iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
