iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Other
nl: Andere

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notification
nl: Melding

en: notification
nl: notificatie

en: notifications
nl: notificaties
