iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre
