iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Owner
oc: Proprietari

en: Other
oc: Autre

en: Notifications
oc: Notificacions
