iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Owner
pl: Właściciel

en: Other
pl: Inne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: notifications
pl: powiadomienia
