iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Other
ps: نور
