iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Definições

en: Created
pt: Criado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Other
pt: Outro

en: Notifications
pt: Notificações

en: Notification
pt: Notificação

en: notifications
pt: notificações
