iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Created
ro: Creat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Other
ro: Altele

en: Notifications
ro: Notificări

en: Notification
ro: Notificare
