iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Owner
ru: Владелец

en: Other
ru: Другое

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Notification
ru: Уведомление

en: notifications
ru: уведомления
