iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Other
sk: Ostatné

en: Notifications
sk: Upozornenia
