iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik
