iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër
