iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Created
sr: Направљено
