iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Other
ta: மற்றவை
