iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర
