iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Other
th: อื่นๆ
