iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Owner
tr: Sahibi

en: Other
tr: Diğer

en: Notifications
tr: Bildirimler
