iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Other
ug: باشقا
