iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Owner
uk: Власник

en: Other
uk: Інше

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: notification
uk: сповіщення

en: notifications
uk: сповіщення

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
uk: Модулем %module надано повноваження %permission автентифікованим користувачам
