iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Other
vi: Khác

en: Notifications
vi: Thông báo
