Input add attributes module (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: list
af: lys

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Number
af: Getal

en: Time
af: Tyd
