Input add attributes module (1.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Number
ar: رقم

en: Time
ar: الوقت

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Separator
ar: فاصل

en: Url
ar: المسار

en: Fields
ar: الحقول

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Pattern
ar: النموذج

en: Telephone
ar: هاتف

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
